Доступність посилання

ТОП новини

Власенко пояснює появу провокаційного відео про Тимошенко з її побиттям у колонії


Адвокат Юлії Тимошенко Сергій Власенко пов’язує появу відео, на якому вона нібито вільно пересувається по камері (відео датоване груднем 2011 року), спробою влади відволікти увагу громадськості від побиття колишнього прем’єра у колонії. Про це він сказав у коментарі Радіо Свобода.

Сьогодні сайт УНН оприлюднив відео, зняте камерою спостереження нібито у камері Тимошенко, коли вона ще перебувала у СІЗО. На відео помітно, як жінка, схожа на Тимошенко, вільно пересувається по камері. Окрім того, на відео зафіксовано зустріч цієї жінки з чоловіком, схожим на Сергія Власенка, зйомка завершується їхнім тривалим поцілунком.

Адвокат Тимошенко наголосив Радіо Свобода, що відео поки не бачив, однак вважає, що влада вдалася до такої провокації через оприлюднення даних про побиття колишнього прем’єра.

«З 5 листопада Юлія Тимошенко не пересувається самостійно. 8 грудня у нас відбувався суд у камері саме тому, що Тимошенко ходити не могла. Такі речі з’явилися в інтернеті саме тому, що 20 квітня Юлію Тимошенко побили. Для того, щоб відволікти увагу громадськості від цього, вони почали ці фальшивки розповсюджувати», – наголосив він.

Сергій Власенко також зазначив, що сьогоднішні заяви прокурора Харківської області Геннадія Тюріна, а також керівництва колонії суперечать одна одній. «Прокурор на брифінгу визнав, що Тимошенко доставляли у лікарню силоміць, у пенітенціарній службі заявили, що цього не було. Хай вони між собою розберуться, хто з них бреше», – сказав адвокат.

Він також розповів, що сьогодні відвідав Тимошенко у колонії і побачив на її руках кілька великих синців і гематому на животі. «Людину реально били», – наголосив він. За даними Власенка, до застосування сили щодо Тимошенко 20 квітня вдалися троє осіб, серед яких зокрема перший заступник начальника колонії та начальник охорони цього виправного закладу.

Тимошенко доправили у лікарню ввечері 20 квітня. Вона пробула там півтори доби і 22 квітня її повернули назад у лікарню. У МОЗ заявили, що колишній прем’єр відмовилася від лікування.

Офіційний сайт Тимошенко сьогодні оприлюднив її заяву, у якій ідеться про те, що до Тимошенко у колонії застосували фізичну силу.
XS
SM
MD
LG