Доступність посилання

ТОП новини
16 Жовтень 2019, Київ 21:13

Робочий день у Раді завершився, БЮТ продовжує тримати облогу


Парламентська фракція «БЮТ-Батьківщина» продовжує блокувати президію Верховної Ради України. Традиційно в середу в парламенті – день опозиції: Верховна Рада розглядає законопроекти, підготовлені опозиційними народними депутатами. Наразі в залі перебуває 15 народних депутатів фракції «БЮТ-Батьківщина».

Представників ЗМІ, які спостерігали за подіями в залі, охорона попросила звільнити ложу преси, оскільки звичайний робочий день у середу завершується о14:00.

У вівторок близько 14:00 б’ютівці заблокували трибуну, вимагаючи викликати Генерального прокурора України Віктора Пшонку та голову Державної пенітенціарної служби Олександра Лісіцкова до парламенту для інформування про ситуацію, пов'язану з заявою Тимошенко про її побиття в Качанівській виправній колонії в Харкові, де вона наразі перебуває. Б’ютівці заявили, що не розблокують трибуну парламенту, доки їх вимоги не буде задоволено. Частина з них провела в парламенті всю ніч.

Як заявив захисник екс-прем'єра, народний депутат Сергій Власенко, Тимошенко оголосила голодування 20 квітня. За його словами, цього дня ввечері її силоміць доставили до харківської лікарні, завдавши фізичних ушкоджень.

Дивитись коментарі (3)

XS
SM
MD
LG