Доступність посилання

ТОП новини

Робочий день у Раді завершився, БЮТ продовжує тримати облогу


Парламентська фракція «БЮТ-Батьківщина» продовжує блокувати президію Верховної Ради України. Традиційно в середу в парламенті – день опозиції: Верховна Рада розглядає законопроекти, підготовлені опозиційними народними депутатами. Наразі в залі перебуває 15 народних депутатів фракції «БЮТ-Батьківщина».

Представників ЗМІ, які спостерігали за подіями в залі, охорона попросила звільнити ложу преси, оскільки звичайний робочий день у середу завершується о14:00.

У вівторок близько 14:00 б’ютівці заблокували трибуну, вимагаючи викликати Генерального прокурора України Віктора Пшонку та голову Державної пенітенціарної служби Олександра Лісіцкова до парламенту для інформування про ситуацію, пов'язану з заявою Тимошенко про її побиття в Качанівській виправній колонії в Харкові, де вона наразі перебуває. Б’ютівці заявили, що не розблокують трибуну парламенту, доки їх вимоги не буде задоволено. Частина з них провела в парламенті всю ніч.

Як заявив захисник екс-прем'єра, народний депутат Сергій Власенко, Тимошенко оголосила голодування 20 квітня. За його словами, цього дня ввечері її силоміць доставили до харківської лікарні, завдавши фізичних ушкоджень.
XS
SM
MD
LG