Доступність посилання

ТОП новини

В Ірані заарештовують собак


Іранські захисники прав тварин б’ють на сполох через те, що в парку у Тегерані поліцейські заарештували два десятки собак. За повідомленнями, тварини там гуляли разом зі своїми господарями.

Іранське товариство для запобігання насильства над собаками (SPCA) розмістило на своєму сайті відео заарештованих собак у клітці. Організація повідомляє, що собак утримують з минулого тижня в «негігієнічних і важких умовах» у місці, що виглядає як тимчасовий притулок.

Речник товариства Реза Явалчі сказав іранській редакції Радіо Свобода, що собак відпустять після того як їхні господарі дадуть письмові зобов’язання не гуляти з ними в публічних місцях.

Але кожен день у клітці є небезпечним для тварин, вважає Явалчі. «Коли собак тримають разом, то вони часто хворіють і їм не дають достатньо їжі», – зазначає захисник прав тварин. За його словами, вже були випадки, коли деякі тварини помирали у неволі.

Це не перший випадок, коли іранські силовики чинять тиск на собак і їхніх власників. У 2007 році тварин вже кидали у «собачу тюрму», коли господарі гуляли з ними на вулиці.Іранське духовенство вважає собак нечистими істотами і засуджує тих, хто тримає їх вдома. При цьому місцева влада затримує не лише собак, а й їхніх господарів та штрафує їх. Попри це, жителі Тегерана та інших великих іранських міст не відмовляються від своїх чотириногих друзів.
Ми просили поліцейських не порушувати закону
Реза Явалчі

Реза Явалчі наголошує, що офіційної заборони на те, щоб мати собаку в Ірані немає. «Ми просили поліцейських у багатьох випадках не порушувати закону. Ми написали багато листів і готові скаржитися від імені людей, чиї тварини потерпіли внаслідок їхніх дій», – говорить представник Іранського товариства для запобігання насильства над собаками.

Він сподівається, що іранські суди ще зможуть вплинути на ставлення іранських силовиків до тварин.
Замість того, щоб розв’язувати економічні проблеми, вони переслідують нас (людей) за собак
власниця собаки

Одна жінка, яка має маленького тер’єра, сказала Радіо Свобода, що в Ірані стає дедалі важче мати собаку. «Це смішно. Замість того, щоб розв’язувати економічні проблеми, вони переслідують нас за собак», – зауважила вона.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG