Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко знову відмовилася від огляду – судмедексперт


Колишній прем’єр Юлія Тимошенко вкотре відмовилася від огляду судмедексперта. Про це інформує «Інтерфакс-Україна» з посиланням на судово-медичного експерта Світлану Светинську.

«Сьогодні мене запросили для проведення огляду Юлії Тимошенко з метою встановлення наявності тілесних ушкоджень і механізму їх походження. Я зайшла до неї, пояснила процедуру, після цього вона відмовилася», – розповіла вона.

За словами Светинської, Тимошенко «висловилася так, що відмовляється, тому що це більше політичне явище, ніж медичне». «Отже, процедуру не було проведено», – зазначила судмедексперт.

На запитання, що може прояснити судово-медична експертиза, Світлана Светинська розповіла: «Перше – це докладне описання локалізації ушкоджень, якщо такі є, механізм їх походження, тобто від удару, або від натискання, або іншого походження. Також я можу встановити давність походження ушкоджень, тобто, наприклад, один день цьому пошкодженню чи тиждень».

24 квітня Тимошенко, яка заявила про побиття співробітниками колонії під час доправлення її у лікарню 20 квітня, вже відмовлялася від огляду.
XS
SM
MD
LG