Доступність посилання

ТОП новини

У Раді Європи вимагають від влади України пояснень щодо ймовірного побиття Тимошенко


Генсекретар Ради Європи Торбйорн Яґланд
Генеральний секретар Ради Європи Торбйорн Яґланд вимагає від української влади негайно надати інформацію про побиття Юлії Тимошенко в колонії. Про це йдеться у заяві генсекретаря, поширеній прес-службою Ради Європи.

«Я надзвичайно занепокоєний тим, що пані Тимошенко побили в колонії, і в інтересах уряду України переконатися, що це питання розслідується належно і прозоро», – наголосив Яґланд у Страсбурзі.

Він також нагадав, що справу Тимошенко розглядає Європейський суд із прав людини. Генсекретар Ради Європи наголосив, що 15 березня суд у Страсбурзі зобов’язав уряд України надати інформацію про те, чи забезпечується належне медичне лікування колишнього українського прем’єра. «Суд нині оцінює ситуацію. Ми сподіваємося, що цю оцінку оприлюднять у найближчі дні», – заявив Торбйорн Яґланд.

Цього тижня Юлія Тимошенко у своїй заяві написала, що під час примусового доправлення її у лікарню 20 квітня співробітники колонії застосували проти неї силу.

Президент України Віктор Янукович сьогодні повідомив, що доручив Генпрокуратурі розслідувати інформацію про ймовірне побиття Тимошенко.
XS
SM
MD
LG