Доступність посилання

ТОП новини

У центрі Києва мітингують прихильники опозиції


У центрі Києва сьогодні триває мітинг прихильників опозиції «За Україну без репресій». У ньому беруть участь близько 2 тисяч осіб. «Батьківщину» представляють зокрема Олександр Турчинов, Володимир Яворівський та Андрій Павловський, також помічено представника «Народної самооборони» Олеся Донія.

Учасники акції вже побували під Адміністрацією Президента, де залишили главі держави «повістку»: на паркані вони почепили плакат із надписом «Народний трибунал України. Повістка №2. Отримувач: Янукович В.Ф. Адреса реєстрації: Київська область селище Старі Петрівці, Межигір’я, Хонка».

На плакаті йдеться про те, що Януковича «викликають до суду» як обвинуваченого «за посягання на територіальну цілісність та недоторканність України, побої та мордування, катування Юлії Тимошенко та всього українського народу; незаконне позбавлення волі Юлії Тимошенко, Юрія Луценко та інших громадян; фальсифікації підсумків голосування на виборах президента України; зловживання владою, перевищення влади; злочини проти правосуддя, втручання в діяльність судових органів». Мітингувальники також вимагають відставки Президента.

Протест триває у супроводі спецпідрозділу «Беркут». Нині протестувальники – на майдані Незалежності.
XS
SM
MD
LG