Доступність посилання

ТОП новини

Лікарі берлінської клініки Charité назвали діагноз Тимошенко


Голова берлінської клініки Charité Карл Макс Айнгойпль тримає томографічні знімки Юлії Тимошенко, 27 квітня 2012 року
Лікарі берлінської клініки Charité, які два тижні тому обстежили колишнього прем’єр-міністра України Юлію Тимошенко в Качанівській колонії Харкова, провели сьогодні в Берліні прес-конференцію, на якій повідомили про результати обстеження. Їх діагноз – хронічна грижа міжхребцевого диска.

Лікарі виключили будь-яку симуляцію симптомів з боку Тимошенко, і заявили про те, що її успішне лікування неможливе в Україні, де клініки не мають необхідного оснащенням і методики.

Лікарі заявили також про те, що вони наполягають на наданні Юлії Тимошенко можливості лікування в берлінській клініці, і готові їй допомогти. Голова правління клініки Карл Макс Айнгойпль сказав на прес-конференції у п’ятницю: «Ми відчуваємо свою відповідальність за здоров’я Юлії Тимошенко, яку після обстеження сприймаємо як свою пацієнтку. Ескалація подій навколо неї і голодування, яке вона проводить вже кілька днів, дозволяють припускати вплив на стан здоров’я пані Тимошенко і викликають необхідність в новому обстеженні, яке буде проведене нами найближчим часом».

Відповідаючи на запитання журналістів, Карл Макс Айнгойпль сказав, що оцінює можливість дозволу Тимошенко виїхати на лікування до Німеччини як малоймовірну, однак, він знову наголосив:

«Ми готові прийняти тут пані Тимошенко, українські відповідні органи повинні бути готовими відкласти виконання вироку принаймні на обмежений час і привезти її до Німеччини».

Професор Айнгойпль звернувся до Президента України Віктора Януковича зі закликом: «Будьте президентом, який несе відповідальність за гуманітарні цінності, і дайте їй (Тимошенко) можливість лікуватися за кордоном у Європі».
XS
SM
MD
LG