Доступність посилання

ТОП новини

Партія регіонів, «Батьківщина», «Фронт змін», «УДАР» і КПУ пройшли б у парламент – опитування


Якби вибори Президента відбулися у другій половині квітня, нинішнього главу держави Віктора Януковича підтримали б майже 20% українців. Про це свідчать результати всеукраїнського опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології 12–24 квітня 2012 року. Дані оприлюднені на сайті КМІС.

Згідно з даними опитування, за Януковича проголосували б 19,3% виборців, за Юлію Тимошенко – 10,8%; за Віталія Кличка – 7,7%, за Арсенія Яценюка – 7,5%.

Петра Симоненка готові підтримати 4,8% опитаних, Сергія Тігіпка – 3,4%, Наталію Королевську – 2,8%, Анатолія Гриценка – 2,1%, Олега Тягнибока – 1,6%.

Крім того, за даними опитування, якби вибори до Верховної Ради проходили в другій половині квітня, то, відповідно до результатів опитування, у голосуванні взяв би участь 61% виборців, а найбільше прихильників мали б Партія регіонів (19,1%) та Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (10,7%).

Наступні п’ять місць посідають: партія «Фронт змін» – 7,3%, «УДАР Віталія Кличка» – 6,7%, Комуністична партія України – 5,7%, Всеукраїнське об’єднання «Свобода» – 3,0%, Партія Наталії Королевської «Україна – Вперед!» – 2,8%, Народна партія – 1,2% та «Громадянська позицiя» – 1,1%.

Опитування проводилось методом інтерв’ю, загалом було опитано 2040 респондентів, які мешкають в усіх областях України (включно з містом Києвом) та в Криму за стохастичною вибіркою, репрезентативною для населення України віком від 18 років.

Опитування починалося до оголошення про створення єдиного партійного списку ВО «Батьківщина» і партії «Фронт змін» і тому проводилося за списком партій, в якому зазначені обидві політичні сили.
XS
SM
MD
LG