Доступність посилання

ТОП новини

Гематоми в Тимошенко з’являлися й раніше – пенітенціарна служба


Підшкірні гематоми в колишнього Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко вже з’являлися раніше, що зафіксовано в її амбулаторній картці, повідомила в суботу Державна пенітенціарна служба України, коментуючи оприлюднені фотографії синців колишнього прем’єра, які, за її словами, стали наслідком грубого поводження з боку працівників Качанівської колонії.

Як мовиться в повідомленні, такі гематоми різних розмірів, малі й великі, з’являлися в Тимошенко, в основному на тулубі й ногах, періодично – кілька разів у серпні й потім у листопаді минулого року, а також у січні нинішнього.

При цьому, за записами в амбулаторній книжці, колишня прем’єр заявляла, що травм чи пошкоджень, які могли б спричинити крововиливи, не було.

Сама Тимошенко в листопадовій заяві керівництву Київського СІЗО, де вона на той час перебувала, заявила, що протягом тривалого часу у неї на тілі з’являються «гематоми незрозумілої природи».

Їй не раз пропонували провести дослідження крові, щоб встановити походження гематом і скоригувати її лікування, та Тимошенко щоразу категорично відмовлялася, мовиться в повідомленні.

Пенітенціарна служба також заперечила заяву Ніни Карпачової, на той час уповноваженого Верховної Ради з прав людини, яка заявила раніше в суботу в інтерв’ю Радіо Свобода, що медичну картку Юлії Тимошенко на очах її представника «ховали в сейф» начальника медичної частини колонії.

Служба, крім того, стверджує, що, всупереч заяві Карпачової, в картці Тимошенко задокументовані й нинішні синці колишнього прем’єра.

За словами прес-служби пенітенціарного відомства, такі заяви Карпачової «мають на меті лише дискредитацію співробітників колонії».
XS
SM
MD
LG