Доступність посилання

ТОП новини

Чільні урядовці Чехії готові до бойкоту Євро-2012 в Україні через Тимошенко


Прем’єр-міністр Чехії Петр Нечас не виключив у понеділок, що може бойкотувати участь у заходах Євро-2012 в Україні через ситуацію навколо колишнього Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко.

За його словами, «репресії» проти неї викликають занепокоєння. «Якщо ця ситуація не зміниться, виникає законне питання, чи брати участь як прем’єр і член уряду в заходах футбольного чемпіонату в Україні», – заявив він у відповідь на запитання чеського інтернет-видання Aktuálně.cz.

Міністр закордонних справ Чехії Карел Шварценберґ заявив тому ж виданню, що розділяє два моменти: з одного боку, він вважає, що необхідно утримувати відносини з Україною і її представниками і намагатися переконувати їх, «що той шлях, на який вони стали, не найкращий»; із іншого ж боку, «літати до України за розвагами не обов’язково», заявив міністр.

А міністр оборони Чехії Александр Вондра висловився за однозначний бойкот матчів чемпіонату Європи з футболу, які відбуватимуться в Україні, в разі, якщо Юлія Тимошенко ще залишатиметься в ув’язненні, повідомляє видання.

Раніше в понеділок була вже ціла низка повідомлень про можливий бойкот української частини Євро-2012 із боку представників Євросоюзу і європейських країн, якщо в справі Тимошенко не настане змін на краще.
XS
SM
MD
LG