Доступність посилання

ТОП новини

Президент Естонії також не їде на кримський саміт до Януковича


Президент Естонії Тоомас Хендрік Ільвес
Президент Естонії Тоомас Хендрік Ільвес не братиме участі в зустрічі глав держав Центральної та Східної Європи в Ялті.

Як повідомила в середу канцелярія глави естноської держави, «президент Ільвес отримав запрошення взяти участь у зустрічі глав держав Центральної та Східної Європи в Україні, однак, оскільки час її проведення збігається з конференцією пам’яті президента Леннарта Мері у Таллінні, він уже повідомив про свою неучасть у ялтинській зустрічі».

Водночас канцелярія повідомила, що «президент Ільвес висловив занепокоєння поводженням в Україні з політичними опонентами».

Раніше представник МЗС України повідомив, що від участі в зустрічі в Ялті відмовилися президенти Австрії, Чехії, Німеччини, Італії та Словенії. Він не виключив, що в зустрічі не братиме участі й президент Естонії.

Конференція пам’яті Леннарта Мері «Майбутнє демократичного капіталізму» відбудеться в Таллінні 11–13 травня. У ній планують взяти участь комісар ЄС із фінансів Оллі Рен, заступник держсекретаря США Вільям Бернз, прем’єр-міністр Латвії Валдіс Домбровскіс, керівник уряду Литви Андрюс Кубілюс та інші провідні політики й державні діячі.
XS
SM
MD
LG