Доступність посилання

ТОП новини

Єврокомісари не приїдуть на заходи Євро-2012 в Україні


Усі єврокомісари поділяють позицію президента Єврокомісії Жозе Мануела Баррозу, який не має наміру їхати в Україну під час фінальної частини чемпіонату Європи з футболу чи відвідувати заходи в Україні, пов’язані з Євро-2012, повідомило сьогодні представництво Європейського Союзу в Україні.

При цьому в повідомленні на сторінці представництва у «Фейсбуці» прямо не названа причина відмови всіх єврокомісарів, лише сказано, що Баррозу відхилив запрошення відвідати Євро-2012 через насичений графік іще напередодні останніх подій в Україні.

Водночас представництво нагадує, що Євросоюз і надалі готовий співпрацювати з владою України, але вимагає від неї дотримуватися демократичних цінностей і верховенства права.

Також сьогодні у Великій Британії міністр закордонних справ Вільям Гейґ заявив, що британські міністри можуть бойкотувати матчі Євро-2012, що відбуватимуться в Україні, на протест проти поводження з колишньою Прем’єр-міністром України Юлією Тимошенко.

Як сказав він британській телерадіокомпанії «Бі-Бі-Сі», становище в Україні перебуває «під постійним розглядом» британського уряду, і рішення щодо можливості бойкоту в Британії ухвалять пізніше.

Учора стало відомо про рішення Австрії і Бельгії, що урядовці цих країн бойкотуватимуть заходи Євро-2012 в Україні через становище навколо Тимошенко. Раніше про ймовірний бойкот українських матчів Євро-2012 із тієї ж причини заявила Німеччина.
XS
SM
MD
LG