Доступність посилання

ТОП новини

Ринок авіаперевезень готують для перепродажу? (преса)


Київ – Кримінальними атаками на опозицію, влада, руйнуючи альтернативні структури, знищує можливість цивілізованого протесту і пише сценарій революційного самосуду, стверджує в «Газеті по-українськи» народний депутат нашоукраїнець Тарас Стецьків. Він переконаний, що коли б до об’єднаної опозиції долучився Віталій Кличко, то це була б гарантія перемоги. А так існує загроза, що влада зможе стравлювати опозиціонерів між собою, запускаючи різні чутки, даючи одним більше ефіру, а іншим – менше. Заголовок статті «Кличко – це велика проблема для об’єднаної опозиції».

Зараз в Україні відбувається заключний етап монополізації ринку авіаційних перевезень. Бо завжди щось простіше продавати під єдиним брендом. Як стверджує експерт тижневика «Країна», тенденція боргів і поганої комерційної політики Української авіаційної групи, що належить мільярдеру Ігорю Коломойському, вказує на наміри її продати. Єдиним правильним рішенням було б зараз – відкрити небо для іноземних компаній. Від цього виграє споживач, держава й авіабудівна галузь, переконаний експерт видання.

Вищі посадові особи країни продовжують оприлюднювати свої доходи за минулий рік. Статкам українських держслужбовців та їхніх родин можуть позаздрити чиновники найбагатших країн, переконує газета «Факти». Найбагатшим урядовцем, судячи з декларації, є віце-прем’єр Борис Колесніков. За 2011 рік сукупний дохід впливового виробника солодощів в Україні та Росії, склав понад 166 мільйонів гривень. Про статки інших можновладців газета розповідає у рубриці «Гроші люблять рахунок».

Газета «Голос України» пропонує прогнозні цінники на травень. Зокрема, експерти видання прогнозують незначне подорожчання хліба, через потребу підвищувати зарплати та видатки на транспортні послуги. Ще подорожчають алкоголь, м’ясо та туристичні послуги. А ось олія і молокопродукти подешевшають. З іншими прогнозами травневих цін видання знайомить в статті «Що? Де? Почім?»
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG