Доступність посилання

ТОП новини

Янукович підбиває підсумки роботи після вибухів у Дніпропетровську


Президент Віктор Янукович сьогодні на засіданні координаційного штабу підбив підсумки роботи, яка була зроблена після серії вибухів у Дніпропетровську майже тиждень тому.

«Порядок і безпека в країні – це наш із вами обов’язок. Спільний», – заявив він учасникам засідання.

«Із огляду на Євро-2012 треба враховувати всі вузькі місця, прорахувати їх і за короткий час зробити необхідну роботу», – сказав Янукович.

Як далі заявив Президент, він на 100 відсотків володів інформацією про все, що було зроблено, і разом з усіма «працював цілодобово».

«Якщо б ми так працювали у звичайних умовах, ми виглядали б набагато краще, тобто коли мобілізували сили, то побачили, що сили у нас є, і достатньо. Ми впоралися», – заявив він.

Президент дав високу оцінку дій міліції, але вважає, що Служба безпеки України могла спрацювати краще. «Дії міліції в день вибухів були професійними, дії СБУ були спільні з міліцією, але практика попередня залишає бажати кращого», – наголосив Янукович.

«Медичну допомогу було надано вчасно, і нам вдалося врятувати людей», – сказав Президент, коли відзначив роботу системи швидкої медичної допомоги в Дніпропетровську.

Рада національної безпеки і оборони, на думку президента, має узагальнити всю роботу, що проводилася і далі буде проводитися, щоб у майбутньому можна було використовувати цей досвід.

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, на засіданні координаційного штабу, яке відбувалося під головуванням Президента, були присутні, зокрема, міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко, віце-прем’єр і міністр охорони здоров’я Раїса Богатирьова, голова СБУ Ігор Калінін, новообраний омбудсмен Валерія Лутковська, директор Інституту стратегічних досліджень Андрій Єрмолаєв та голова Дніпропетровської ОДА Олександр Вілкул.

Запланований після закінчення засідання координаційного штабу брифінг Віталія Захарченка перенесли на завтра.

27 квітня в Дніпропетровську вздовж центрального проспекту сталися чотири вибухи. Потерпіла 31 людина. Прокуратура області порушила кримінальну справу за статтею «терористичний акт». Винних чи причетних досі не встановили.

Засідання координаційного штабу
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:00:35 0:00
XS
SM
MD
LG