Доступність посилання

ТОП новини

У справі про вибухи у Дніпропетровську допитали свободівця


За фактом вибухів на трамвайних зупинках Дніпропетровська порушено справу за статтею «теракт»
Радника голови Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Андрія Денисенка у п’ятницю кілька годин допитували в Дніпропетровському обласному управлінні СБУ. Про це Радіо Свобода повідомив сам Андрій Денисенко.

За його словами, наразі він проходить свідком у справі про вибухи, що сталися в Дніпропетровську 27 квітня. Свідчення, дані ним, офіційно оформлені як протокол допиту.

Андрій Денисенко заявив, що запитання, які йому ставили в СБУ, були, за його словами, упередженими і «засвідчують спроби спецслужб сфабрикувати версію про причетність опозиції» до вибухів.

«Мене запитували, чи я виготовляв коли-небудь вибухові пристрої, чи маю якийсь стосунок до організації та здійснення терактів. Питання щодо діяльності ВО «Свобода» мали відкрито тенденційний характер, щоб надалі нашу партію можна було потрактувати як незаконне воєнізоване формування. Зокрема, запитували, чи немає серед членів партії екстремістськи та радикально налаштованих осіб», – розповів Андрій Денисенко.

Раніше Андрій Денисенко повідомив Радіо Свобода про кілька фактів «зацікавленості» правоохоронців активістами і прихильниками Всеукраїнського об’єднання «Свобода», що сталися після вибухів.

Внаслідок вибухів у Дніпропетровську потерпіла 31 особа. Наразі у лікарні залишається 10 потерпілих, зокрема, двоє підлітків. Стан однієї постраждалої досі важкий.

За фактом вибухів порушено справу за статтею «теракт».
XS
SM
MD
LG