Доступність посилання

ТОП новини

У Черкасах відбувся парад вишиванок


Парад вишиванок у Черкасах
Сьогодні у Черкасах усі охочі, одягнені у вишиванки, крокували центральним бульваром Шевченка. У параді вишиванок, організованому ініціативною групою «Здравіє», взяли участь близько 50 осіб.

Як зауважив один з ініціаторів заходу Данило Майоров, ідея проведення параду вишиванок виникла у межах традиційного етнічного фестивалю «Трипільські зорі», який цього року відбудеться у Черкасах 26-27 травня.

«Сьогоднішні акція розпочинає серію заходів, присвячених 5-річчю фестивалю. Вже 12 травня ми плануємо провести флеш-моб, під час якого формуватимемо карту України та роздаватимемо листівки-запрошення на ювілейний фестиваль. А от 19 травня відбудуться майстер-класи за участю черкаських майстрів», – розповів Данило Майоров.

Учасники пішої ходи пройшли по бульвару Шевченка від палацу культури «Дружба народів», що у центрі, до парку «Ювілейного». Під час параду активісти співали українські народні та козацькі пісні, а насамкінець проспівали Гімн України. В акції зокрема взяли участь «пластуни» та представники патріотичних сил Черкащини.
XS
SM
MD
LG