Доступність посилання

ТОП новини

У Вірменії пройшли парламентські вибори


У Вірменії в неділю відбулися парламентські вибори. За даними першого екзит-полу після закриття дільниць, нині владна Республіканська партія Вірменії президента Сержа Сарґсяна набирає понад 44 відсотки голосів, а її союзник у дотеперішньому коаліційному уряді, партія «Квітуча Вірменія», ще майже 29 відсотків.

Також за результатами виборів до парламенту може вперше пройти, подолавши 5-відсотковий бар’єр, створений уже після попередніх виборів опозиційний партійний блок «Вірменський національний конгрес» на чолі з колишнім президентом Левоном Тер-Петросяном, палким критиком нинішньої влади.

За виборами стежили близько 350 спостерігачів від Організації з безпеки і співпраці в Європі і ще кількасот інших міжнародних спостерігачів. Влада обіцяла, що вибори будуть вільні і чесні.

Попередні парламентські вибори 2007 року, як заявила ОБСЄ, не цілком відповідали міжнародним стандартам. Опозиція ж назвала результати тих виборів сфальсифікованими і влаштувала масові протести, при розгоні яких загинули 10 людей.
XS
SM
MD
LG