Доступність посилання

ТОП новини

Адмінресурс пішов війною на інтернет (огляд преси)


Київ – Чинна влада вирішила використати «прогресивний» досвід китайського і білоруського режимів щодо системи жорсткого контролю над всесвітньою павутиною, стверджують «Вечірні вісті». Газета пише, що вже найближчим часом Верховна Рада може ухвалити законопроект, який дозволить правоохоронцям закрити будь-яке інтернет-видання без рішення суду. Під личиною боротьби за дотриманням авторських прав чиновники можуть притиснути тих, хто об’єктивно критикує режим. Про це наголошується в статті «Адмінресурс пішов війною на інтернет».

Один із головних уроків Другої світової війни той, що незахищеність світу і, насамперед, України спровокувала загибель десятків мільйонів людей, стверджує дописувач газети «День». Два диктатори і два антилюдські режими спочатку поділили світ інших народів, зокрема й українського, а потім не поділили його між собою. Видання пише, що нині багато політиків і можновладців паразитуватимуть на жертовності українського народу, зокрема, й ті, хто щодня обкрадає тих же ветеранів і їхніх нащадків. У той час коли влада говоритиме слова про священний обов’язок захищати країну, армія України фінансуватиметься на рівні 0,9% ВВП, що в усьому світі визнається за межею обвальної деградації і розпаду Збройних сил, переконує дописувач «Дня».

Сирні баталії з Росією залишили рани в економіці українських молокопереробних підприємств. Зате показали сироварам шляхи до нових ринків збуту. І в цьому найбільший позитивний момент конфлікту. Однак те, чи зможуть молочарі скористатись новими перспективами і шансами, залежить не тільки від них. Навіть тоді, коли дотримуватимуться найвищих технологічних стандартів. Докладніше з проблемами сироварів знайомить читачів газета «Голос України».

Забезпечені батьки цьогорічних випускників замовляють замість автобусів лімузини і запрошують в ресторан джазовий оркестр. Як підрахували журналісти газети «Факти», у нинішньому році прощання юнаків і дівчат зі школою обійдеться, за найскромнішими підрахунками, в 4-12 тисяч гривень.
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG