Доступність посилання

ТОП новини

Прем’єр Ізраїлю дав відповідь на листа палестинців


Ізраїль і Палестинська національна адміністрація висловили відданість мирові – таку заяву без дальшої конкретики сторони оприлюднили в суботу після того, як, за повідомленнями, представник прем’єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньягу зустрівся з президентом Палестинської адміністрації Махмудом Аббасом і передав йому листа-відповідь ізраїльської сторони на попереднє звернення палестинців.

Про зміст листа нічого не повідомлено. Ізраїльські засоби інформації лише припускають, що ізраїльтяни відкинуть головну вимогу палестинців – припинити нове житлове будівництво в єврейських поселеннях на палестинських територіях.

Палестинська сторона в середині квітня передала Ізраїлеві свого листа з подробицями своїх вимог до поновлення мирних переговорів, перерваних іще в вересні 2010 року. Тоді обидві сторони теж оприлюднили заяву, що «віддані досягненню миру».

Палестинці заявляють, що поновлять переговори, якщо Ізраїль заморозить нове житлове будівництво в єврейських поселеннях на Західному березі Йордану і в Східному Єрусалимі; Ізраїль відкидає цю вимогу і заявляє, що переговори повинні відновитися без попередніх умов.
XS
SM
MD
LG