Доступність посилання

ТОП новини

Депутат Катеринчук не зміг зустрітися з Тимошенко


Народний депутат України Микола Катеринчук не зміг зустрітися з екс-прем'єром Юлією Тимошенко, яка перебуває на лікуванні в ЦКЛ №5 «Укрзалізниці» в Харкові.

«Сьогодні ми прилетіли з чітким розумінням, що ми маємо всі правові підстави, щоб побачити Тимошенко. Але майор, який охороняє її, не пустив нас, пославшись на те, що немає наказу його начальника. Телефоном начальник колонії розповів, що ми не маємо права на зустріч, і про процедуру отримання побачення. Але ми не просимо побачення, ми хочемо відвідування», – сказав Катеринчук.

Він продемонстрував також листа за підписом голови Державної пенітенціарної служби Олександра Лісіцкова, в якому зазначено, що народний депутат має право на відвідування установ пенітенціарної служби без додаткових дозволів.

На 15.00 запланована зустріч представників посольства США з екс-прем'єром Юлією Тимошенко, яка перебуває на лікуванні в ЦКЛ №5 «Укрзалізниці» в Харкові.

11 жовтня 2011 року Печерський районний суд Києва засудив Юлію Тимошенко до семи років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів із Росією у 2009 році. 30 грудня її етапували до Качанівської виправної колонії в Харкові.
XS
SM
MD
LG