Доступність посилання

ТОП новини

«Чи здасть Кличко Київ без бою?» (огляд преси)


Київ – Віталій Кличко не прийшов на форум опозиції, хоч обіцяв. Політичний вибір знаного боксера досі лишається непідтвердженим, пише газета «Україна молода». Багато хто вбачає в ньому «запасний локомотив» чинної влади. Адже об’єднана опозиція була б не проти, якби Кличко не балотувався у Верховну Раду, а зосередився на участі у виборах міського голови Києва, де його підтримка найвища. Натомість, як припускають журналісти, Віталій, може зіграти на боці чинного градоначальника Олександра Попова й усунутися від походу «на Київ», фактично подарувавши столицю висуванцеві «Регіонів». У відповідь чинна влада забезпечить партії «УДАР» режим певного сприяння на виборах до Верховної Ради. Про це йдеться в публікації «Чи здасть Кличко Київ без бою?»

За 20 років незалежності зовнішньополітична ситуація довкола України ще не була настільки напруженою й непередбачуваною, стверджує газета «День». Найгірший сценарій, на думку експерта видання, коли міжнародна ізоляція Януковича зміниться якимись санкціями щодо всієї країни. Однак, як переконує інший експерт газети, економіка України ніяк не прив’язана до справи Тимошенко. Вона в першу чергу залежить і реагує на стан інвестиційного клімату. І якщо навіть якісь зовнішні партнери відмовлятимуться працювати з Україною, то з’являться партнери з інших країн. Тому що бізнес базується зовсім на інших чинниках. Більше про те, як відреагує економіка України на загрозу міжнародної ізоляції читайте в статті «Холодний мир».

Щоб претендувати на підтримку уряду при отриманні іпотечного кредиту, пересічній родині треба щомісячно заробляти не менше 10 тисяч гривень. В Україні стартує державна програма «Доступне житло». Газета «Факти» з’ясовувала, чому експерти і рієлтори, на відміну від чиновників, не розділяють оптимізму з приводу чергової програми із забезпечення доступним житлом.

У Міносвіти вирішили докорінно змінити систему дошкільної освіти дітей, констатують «Ізвєстія в Україні». Вже восени українській малечі доведеться в садочках вивчати комп’ютерну грамоту, іноземні мови та правила гри в шахи. Дівчатка можуть займатися гімнастикою, а хлопчики – пробувати свої сили в бойових єдиноборствах. Ці нововведення обійдуться платникам податків у 5 мільярдів гривень. Докладніше йдеться в статті «Куди йде дитинство».
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG