Доступність посилання

ТОП новини

У Сирії рятували спостерігачів ООН посеред нових насильств


Як стверджують, на цьому образку з відеозапису, датованого 15 травня 2012 року, якраз момент відразу після вибуху на шляху автоколони спостерігачів у Хан-Шейхуні
У Сирії групу спостерігачів ООН евакуювали сьогодні з міста Хан-Шейхун на півночі країни після того, як учора їхні авта були пошкоджені під час сутичок у цьому місті. Самі спостерігачі під час вибуху міни не потерпіли.

Тим часом базовані в Лондоні сирійські правозахисники заявили сьогодні, що, за їхніми новими даними, протягом учорашнього дня в Сирії загинули не менш як 60 людей. До відомих раніше жертв, за їхніми словами, додалися ще не менш як 15 людей, убитих у перебігу вчорашнього штурму урядовими військами околиці Шаммас міста Хомс у центрі країни.

Як стверджують правозахисники, при цьому частина загиблих була страчена, а не загинула в перестрілках. Їхні дані наразі не мають підтверджень із незалежних джерел.

У Сирії ще з 12 квітня теоретично чинний режим припинення вогню між урядовими і опозиційними силами, але він порушується практично щодня. Спостерігачі ООН мають за завдання стежити за дотриманням цього перемир’я.
XS
SM
MD
LG