Доступність посилання

ТОП новини

Єдина система екстреної допомоги населенню «112» до Євро-2012 не запрацює


Єдина система екстреної допомоги населенню «112» до Євро-2012 не запрацює. Про це в коментарі Радіо Свобода сказав Василь Квашук, директор Департаменту цивільного захисту МНС.

«Просто ми не встигаємо обладнати і забезпечити роботу системи 112 в повній мірі, так, як це раніше передбачалося. Ми тепер не ставимо завдання запровадити її в Києві, Харкові, Львові та Донецьку до початку Євро-2012. Ми поставили завдання: запровадити до кінця 2012 року», – сказав він.

Як зазначив сьогодні голова комітету з конкурсних торгів МНС Олег Цицак, угода між Міністерством надзвичайних ситуацій України та американською компанією Hewlett Packard про впровадження системи екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером 112 є недійсною, і тому відомство готується до проведення нових тендерних процедур.

Він зазначив, що в договорі було закладено необхідність узгодження протягом 5 днів з моменту підписання та реєстрація в Державному казначействі самого договору з усіма додатками. «Протягом п'яти днів МНС і Hewlett Packard зробити цього не змогли. Та форма участі інтегратора в проекті, який регламентує українське законодавство, не спрацювала б. Тому ми домовилися не продовжувати роботу за цим контрактом у подальшому і відмовитися від нього», – сказав Цицак.

Цицак також зазначив, що єдиний номер все ж працюватиме.

«Наразі система 112 у Львові, Харкові, Києві та Донецьку функціонувати не буде, але це не означає, що не працюватиме номер 112. Ми погодили з компанією «Укртелеком» технічні можливості та очікуємо рішення Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації з цього питання», – сказав він.
XS
SM
MD
LG