Тижневик «Влада грошей» вважає, що кожен уряд сприяє зміцненню та укрупненню наближених до себе бізнесів. Відтак навіть у галузях, що мають потенціал для високої конкуренції, несподівано запановують важковаговики, які встановлюють домінування на ринку. Тож у менш крупних гравців є два шляхи: або змиритися з тим, що його поглинуть і домогтися вигідних умов продажу бізнесу. Або самому зайняти провідне місце на ринку. Про те, як краще це зробити видання радить в публікації «Неприродні монополії».
Після вибухів у Дніпропетровську українці стали прискіпливіше прислухатися до новин про затримання громадян із вибухівкою. Як пишуть «Ізвєстія в Україні», посилаючись на розмови серед експертів та політиків, – теракти можуть бути підготовлені спецслужбами, щоб відволікти увагу від резонансних кримінальних справ. А ще озвучуються припущення чи то про «третю силу», чи то про «п’яту колону», яка намагається зірвати Євро-2012. За однією з версій, дніпропетровська трагедія означає, що хвиля міжнародного тероризму докотилася й до України. Інші версії і припущення читайте в статті «Вибухова реакція».
За народом як за городом треба доглядати, переконана редактор газети «День». У хліборобській цивілізації такі аналогії цілком доречні, погоджуються з нею журналісти видання. Тим більше, що український національний характер постійно атакують із різних боків. Газетярі вважають, що вимивання сегменту українськості триває. Тільки засоби тепер інші: шансон, попса, серіали – свідоме заниження планки. Щоб вижити в цій «діжці з кислотою», українському молодому організмові треба нарощувати імунну систему. Як саме – видання радить у матеріалі «Через що псується національний характер».