Доступність посилання

ТОП новини

Тігіпко буде обличчям виборчої кампанії регіоналів (огляд преси)


Київ – 120 депутатів у мажоритарних округах і 80 представників за партійним списком – такий план-мінімум Партії регіонів на парламентських виборах. Подібний результат, як стверджує тижневик «Коментарі», дозволить партії влади без особливих проблем отримати контрольний пакет із 226 голосів, переконавши три десятки «незалежних» мажоритарників. План-максимум – взяти сукупно за списком і округами 250 депутатів і впритул підійти до створення конституційної більшості в 300 голосів. Видання пише, що публічним обличчям виборчої кампанії Партії регіонів стане віце-прем’єр Сергій Тігіпко. Саме він забезпечуватиме результат регіоналів на парламентських виборах. Про це стверджується в статті «Електоральний ресурс Віктора Януковича».

Тижневик «Влада грошей» вважає, що кожен уряд сприяє зміцненню та укрупненню наближених до себе бізнесів. Відтак навіть у галузях, що мають потенціал для високої конкуренції, несподівано запановують важковаговики, які встановлюють домінування на ринку. Тож у менш крупних гравців є два шляхи: або змиритися з тим, що його поглинуть і домогтися вигідних умов продажу бізнесу. Або самому зайняти провідне місце на ринку. Про те, як краще це зробити видання радить в публікації «Неприродні монополії».

Після вибухів у Дніпропетровську українці стали прискіпливіше прислухатися до новин про затримання громадян із вибухівкою. Як пишуть «Ізвєстія в Україні», посилаючись на розмови серед експертів та політиків, – теракти можуть бути підготовлені спецслужбами, щоб відволікти увагу від резонансних кримінальних справ. А ще озвучуються припущення чи то про «третю силу», чи то про «п’яту колону», яка намагається зірвати Євро-2012. За однією з версій, дніпропетровська трагедія означає, що хвиля міжнародного тероризму докотилася й до України. Інші версії і припущення читайте в статті «Вибухова реакція».

За народом як за городом треба доглядати, переконана редактор газети «День». У хліборобській цивілізації такі аналогії цілком доречні, погоджуються з нею журналісти видання. Тим більше, що український національний характер постійно атакують із різних боків. Газетярі вважають, що вимивання сегменту українськості триває. Тільки засоби тепер інші: шансон, попса, серіали – свідоме заниження планки. Щоб вижити в цій «діжці з кислотою», українському молодому організмові треба нарощувати імунну систему. Як саме – видання радить у матеріалі «Через що псується національний характер».
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG