Доступність посилання

ТОП новини

Суд у другій справі Луценка продовжиться 1 червня


Печерський райсуд Києва переніс слухання справи за обвинуваченням екс-глави МВС Юрія Луценка в продовженні незаконного стеження за водієм екс-глави СБУ Володимира Сацюка на 1 червня для примусового доправлення самого потерпілого – Валентина Давиденка.

На засіданні в п'ятницю головуюча суддя Анна Медушевська поставила на обговорення питання про можливість слухання справи без потерпілого, який не з'явився на засідання.

Луценко висловив думку про те, що слухати справу неможливо без Давиденка, нагадавши, що колишній водій Сацюка не вважає себе потерпілим у цій справі.

Суддя пішла до нарадчої кімнати, після чого оголосила про перенесення засідання і примусовий привід Давиденка.

Юрія Луценка звинувачують у візуванні продовження оперативно-розшукової справи щодо Володимира Сацюка. 5 вересня 2004 Віктор Ющенко, будучи кандидатом у президенти, зустрічався з керівництвом СБУ на дачі Сацюка, після чого відчув нездужання і 10 вересня був госпіталізований до віденської клініки через отруєння.

Луценка вже визнано винним за однією кримінальною справою у скоєнні посадових злочинів, його засуджено до чотирьох років позбавлення волі з конфіскацією майна.
XS
SM
MD
LG