Доступність посилання

ТОП новини

Віце-президент Європарламенту зустрівся з Тимошенко і оцінив «європейський рівень» лікарні


Європейського політика зустрічав під лікарнею плакат на підтримку Тимошенко (фото О. Овчинникова)
Авто чільного європейського політика прибуло до лікарні без спецсупроводу (фото О. Овчинникова)
Авто чільного європейського політика прибуло до лікарні без спецсупроводу (фото О. Овчинникова)
Віце-президент Європейського парламенту Яцек Протасевич зустрівся в суботу з колишнім Прем’єр-міністром України Юлією Тимошенко, яка наразі лікується в Центральній клінічній лікарні № 5 «Укрзалізниці» в Харкові, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

Під лікарнею постійно чергують прихильники Тимошенко (фото О. Овчинникова)
Під лікарнею постійно чергують прихильники Тимошенко (фото О. Овчинникова)
Як розповів журналістам заступник начальника управління Державної пенітенціарної служби в Харківській області Андрій Лапінський, розмова віце-президента Європарламенту відбувалася в палаті Юлії Тимошенко.

Зустріч тривала близько двох годин. У палаті перебувала лише колишня прем’єр, її сусідку на той час вивели.

За словами Лапінського, Протасевич сказав, що все побачене в лікарні відповідає європейському рівневі і що «в таких умовах, у яких перебуває Юлія Володимирівна, лікування повинно мати позитивну динаміку».

Європейський політик також подякував керівництву пенітенціарної служби та лікарні за організовану зустріч і за те, що йому дали необмежений час для спілкування, повідомив Лапінський.

Сам Яцек Протасевич після закінчення зустрічі з журналістами, які стояли біля центральних воріт лікарні, не спілкувався.

Він пробув у лікарні близько трьох годин. Автомобілі виїхали із лікарні близько 11.40. У момент виїзду кортежу з лікарні кілька десятків прихильників скандували «Юлі – волю».

Кортеж із двох автомобілів Škoda і BMW Яцека Протасевича прибув до лікарні близько 8.40. Машини їхали без супроводу державтоінспекторів, проте в самій лікарні, як і в минулі дні, заходи безпеки були вжиті: на території лікарні чергували кілька десятків міліціонерів.
XS
SM
MD
LG