Доступність посилання

ТОП новини

Представник ЄС: Україні потрібні реформи для євроінтеграції


Україна має здійснити ще багато роботи для реформування, перш ніж зможе набути чинності парафована нещодавно угода про асоціацію з Європейським Союзом, заявила в суботу заступник голови представництва ЄС в Україні Марія Юрікова, виступаючи в Києві на заходах із нагоди Дня Європи.

За її словами, йдеться передусім про реформування судової системи, поліпшення бізнес-клімату і боротьбу з корупцією, щоб наблизитися в цих галузях до європейських стандартів.

При цьому, заявила європейський дипломат, Україні необхідна чесна і прозора судова система для всіх її громадян, зокрема, і представників опозиції.

Також у Євросоюзі очікують, що українці зможуть вільно висловити свою волю на парламентських виборах цієї осені, додала Юрікова.

У суботу Україна святкує День Європи, цього року вже вдесяте.

За словами з вітання з нагоди свята Прем’єр-міністра Миколи Азарова, це свято є «символом співпраці і солідарності народів європейського континенту, невід’ємною частиною якого є Україна».

День Європи в Україні відзначають передостанньої неділі травня. У самому Євросоюзі цей день, що є символічним днем народження ЄС, святкують 9 травня. Україна ж того дня відзначає день перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, який у Європі святкують 8 травня.
XS
SM
MD
LG