Доступність посилання

ТОП новини

Люди хочуть голосувати за «нових» політиків – експерти


Виборці хочуть голосувати не за «старих», а за «нових», «інших» політиків. Таку думку висловили в ефірі Радіо Свобода директор агенції з моделювання ситуацій Віталій Бала та директор фонду «Демократичні ініціативи» Ірина Бекешкіна.

За словами Віталія Бали, «інші» політики матимуть успіх у виборців, коли «їхні дії будуть публічними й прозорими, із залученням громадян до політичного процесу». У такому випадку можна розраховувати на додаткові голоси.

«Потрібно дати надію на те, що можна щось зробити у цій країні, апелюючи при цьому до гідності людини», – сказав Віталій Бала.

За даними дослідження фонду «Демократичні ініціативи» люди від виборів до виборів не змінюють своїх очікувань щодо політиків.

«По-перше, люди хочуть, щоб політики були чесні та некорумповані, по-друге, громадяни прагнуть мати успішних політиків, по-третє, хочуть, щоб політики захищали їхні інтереси», – наголосила директор фонду Ірина Бекешкіна.

У схваленому парламентом 19 листопада 2011 року проекті закону про внесення змін до Конституції датою проведення наступної парламентської кампанії визначено останню неділю жовтня 2012 року.
XS
SM
MD
LG