Доступність посилання

ТОП новини
23 січня 2021, Київ 08:00

Люди хочуть голосувати за «нових» політиків – експерти


Виборці хочуть голосувати не за «старих», а за «нових», «інших» політиків. Таку думку висловили в ефірі Радіо Свобода директор агенції з моделювання ситуацій Віталій Бала та директор фонду «Демократичні ініціативи» Ірина Бекешкіна.

За словами Віталія Бали, «інші» політики матимуть успіх у виборців, коли «їхні дії будуть публічними й прозорими, із залученням громадян до політичного процесу». У такому випадку можна розраховувати на додаткові голоси.

«Потрібно дати надію на те, що можна щось зробити у цій країні, апелюючи при цьому до гідності людини», – сказав Віталій Бала.

За даними дослідження фонду «Демократичні ініціативи» люди від виборів до виборів не змінюють своїх очікувань щодо політиків.

«По-перше, люди хочуть, щоб політики були чесні та некорумповані, по-друге, громадяни прагнуть мати успішних політиків, по-третє, хочуть, щоб політики захищали їхні інтереси», – наголосила директор фонду Ірина Бекешкіна.

У схваленому парламентом 19 листопада 2011 року проекті закону про внесення змін до Конституції датою проведення наступної парламентської кампанії визначено останню неділю жовтня 2012 року.

Дивитись коментарі (5)

Recommended

XS
SM
MD
LG