Доступність посилання

ТОП новини

На виборах до парламенту переможе об’єднана опозиція – опитування


Згідно з результатами дослідження, проведеного соціологічною групою «Рейтинг», якби вибори до Верховної Ради України відбувалися на початку травня 2012 року, то перемогу здобув би спільний список партій «Батьківщина» та «Фронт змін».

Опитування, проведене 5-14 травня 2012 року, також засвідчило, що наразі 34% опитаних однозначно готові взяти участь у виборах, ще 34% – скоріше взяли б участь.
Високий рівень мобілізації фіксується на Заході, найнижчий – на півдні, сході та Донбасі. Найактивніші – прихильники «Батьківщини», «Свободи», Партії Регіонів і КПУ.

Якби вибори до Верховної Ради України відбувалися на початку травня 2012 року, перемогу здобув би спільний список партій «Батьківщина» та «Фронт змін» – за них проголосували б 25,6% опитаних (серед тих, хто взяв би участь у виборах). На другому місці йде Партія Регіонів – 22%.

9,2% отримала б партія «УДАР Віталія Кличка», 7,6% – Комуністична партія, 4,4% – «Свобода». Ще 3,8% виборців підтримали б партію Наталі Королевської «Україна – Вперед!», 2,4% – «Громадянську позицію».

Не визначилися з вибором близько 19% опитаних.
XS
SM
MD
LG