Доступність посилання

ТОП новини

Рада підтримала заборону праці іноземців на державних посадах в Україні


Верховна Рада проголосувала за внесення змін у першому читанні в статтю 9 закону України «Про громадянство України» щодо вдосконалення умов набуття громадянства України.

Законопроект пропонує внести зміни до законодавства в частині встановлення обмежень для осіб, які є громадянами України і одночасно мають громадянство іншої держави. Зокрема, запропоновано внести зміни до законів про державну службу, про Кабінет Міністрів, про службу в органах місцевого самоврядування, про вибори депутатів у Верховну Раду Криму, про вибори до місцевих, сільських, селищних, міських рад, про вибори міських голів, про громадянство України.

Згідно з проектом закону, особи, які мають громадянство іншої держави, не можуть бути прийняті на службу до митних органів, спеціалізованих митних установ та організацій, до органів внутрішніх справ, СБУ, не можуть бути прокурорами та слідчими прокуратури. Крім того, в законопроекті обумовлено, що набуття громадянства іншої держави є підставою для звільнення особи з органів СБУ, податкових та інших органів.
XS
SM
MD
LG