Доступність посилання

ТОП новини

У Києві спалили найбільшу в історії України партію кокаїну


Рекордна партія кокаїну перед спаленням
Сьогодні на сміттєпереробному заводі «Енергія» у Києві за судовим вироком знищено понад 1 тонну 30 кілограмів кокаїну. Наркотики спалили разом із упаковкою, в якій він зберігався.

«Зазначену партію наркотику (10 мільйонів доз) було вилучено у членів транснаціонального злочинного угруповання під час спецоперації СБУ, проведеної у 2010 році на території Одеської, Івано-Франківської та Львівської областей спільно з іноземними партнерами», – наголошують у СБУ.

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, кокаїн перевозили з Латинської Америки до ЄС через територію України. Орієнтована вартість вилученого кокаїну становить близько 200 мільйонів доларів США.

Ця партія кокаїну була речовим доказом у справі п’ятьох організаторів наркотрафіку.Вироком Приморського районного суду Одеси їх визнано винними. При цьому організатору наркоугруповання призначено покарання у вигляді позбавлення волі терміном 8 років з конфіскацією майна а чотирьом його спільникам - від 2,5 до 4 років ув'язнення. Згідно з судовим вироком, кокаїн, як речовий доказ у справі, підлягав спаленню.
XS
SM
MD
LG