Доступність посилання

ТОП новини

Суд у справі щодо загибелі В’ячеслава Чорновола перенесли на 5 червня


В’ячеслав Чорновіл
Суд у справі щодо загибелі В’ячеслава Чорновола перенесли на 5 червня, оскільки останній свідок трагедії Олег Стрілецький не з’явився. Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, Стрілецький уже вдруге уникає судового засідання. Суддя Бориспільського міського районного суду Київської області Сергій Вознюк не виключив, що до Олега Стрілецького буде застосований примусовий привід у суд.

Як наголосив представник потерпілої сторони Андрій Гусак, Олег Стрілецький – головний свідок пригоди, який може прояснити безліч невідомих слідству деталей автодорожньої пригоди, в якій загинув В’ячеслав Чорновіл.

«Він для нас дуже важливий, оскільки це чи не найперший був свідок дорожньо-транспортної пригоди. Оскільки це був водій другої автівки, яка їхали в кортежі з В’ячеславом Чорноволом. Авто В’ячеслава Чорновола рухалося попереду. І ми розраховували на те, що нам вдасться з’ясувати істину саме завдяки цьому свідку. Але на превеликий жаль він чомусь уникає. Якщо він і надалі буде уникати, суд застосує «привід свідка на судове засідання»

Крім того, за словами Андрія Гусака, одразу після ДТП, всі матеріали про загибель Чорновола були фальсифіковані правоохоронними органами.

«Матеріали справи – це матеріали цирку, який зробили слідчі органи. Фактично повністю справа була фальсифікована, справа не розслідувалася, розслідувалася лише одна версія – ДТП. Знищені речові докази, огляд місця події, повністю всі протоколи фальсифіковані. Фактично за трьома рапортами працівники міліції і слідчі СБУ закривали цю справу», – зазначив Гусак.

25 березня виповнилося 13 років від дня загибелі В’ячеслава Чорновола. У 2011 році Генпрокуратура відновила слідство у справі про його смерть.

В’ячеслав Чорновіл трагічно загинув в автокатастрофі під Києвом, коли його автомобіль зіткнувся на шосе з КамАЗом.
XS
SM
MD
LG