Доступність посилання

ТОП новини

Янукович ініціює створення держреєстру пільговиків


Президент України Віктор Янукович пропонує Міністерству праці та соціальної політики створити Державний реєстр одержувачів пільг.

Виступаючи на засіданні Ради регіонів у четвер в Києві, Президент зазначив, що адресну допомогу отримують близько 20% нужденних, тоді як основна частина пільговиків – далеко не бідні люди.

«Сьогодні лише 23% від усіх соціальних виплат в Україні доходить до по-справжньому бідних людей. Останнє отримують досить заможні, навіть іноді багаті люди. Ми це знаємо, це неприпустимо. Міністерству соціальної політики необхідно узагальнити дані з місць і створити Державний реєстр одержувачів пільг», – сказав він.

Розповідаючи про необхідність модернізації роботи соціальних служб з надання реальної допомоги нужденним, Янукович зазначив, що у зв’язку з цим передбачено збільшення кількості працівників соцслужб на 12 тисяч осіб.

Насамперед, це стосується фахівців, які працюватимуть у містечках, селах і селищах. Окрім того, Президент закликав Мінсоцполітики розвивати «єдине вікно», куди громадяни могли б звертатися по допомогу.
XS
SM
MD
LG