Доступність посилання

ТОП новини

Будівельники штурмують «Андріївський»… до Дня Києва


Заступник голови Київської міської державної адміністрації Михайло Кучук
Наталія Фоміна, Микола Закалюжний


Будівельно-ремонтні бригади намагаються встигнути до Дня Києва привести до ладу один із символів столиці – Андріївський узвіз. Про те, що робота на Андріївському перебуває під увагою «батьків» міста, демонструє своєю присутністю на узвозі заступник голови Київської міської державної адміністрації Михайло Кучук.


– Пане Кучук, як Ви оцінюєте роботи на Андріївському узвозі?

– Ви бачите, як багато людей працює. Але дуже заважають перехожі, бо неможливо закрити всі дороги на Андріївський узвіз, а кожен хоче подивитись. Проблеми є, але, я думаю, що, як завжди, будівельники гідно вийдуть з цієї ситуації.

– Яке найближче завдання стоїть перед ними?

– Ми повинні повністю завершити укладання доріг, освітлення, фасади від вулиці Володимирської до Покровської, тобто повністю Андріївський узвіз.

– За який час?

– Упродовж цього тижня. Так, темпи шалені. Ви бачите, що працює дуже багато людей, а тому, я думаю, що все вийде.

– Представники громадських організацій скаржаться на те, що в деяких будівлях проводяться несанкціоновані роботи. Як це контролюється?

– Я знаю, що ті роботи, які є в нас у проекті, пройшли узгодження, вся документація узгоджена і затверджена, і ми працюємо відповідно до проекту. Що там в якомусь дворі роблять, мені складно сказати, бо у нас є державна організація, яка контролює ці роботи.

– Тобто, є приватні ділянки, до яких Ви не маєте стосунку?

– Так, є двори, що орендуються, та будівлі, що належать приватним власникам, тобто така проблема існує на узвозі. До того ж є власники, які взагалі не чіпають своїх будівель, а є власники будівель, які перебувають в аварійному стані. Все це створює нам великі проблеми, але основна наша задача полягає у тому, щоб врятувати узвіз та його будівлі. Річка протікала під колишньою бруківкою, тут не було ані ринв, ані дренажу – і підземні води підмивали всі фундаменти. Ми замінили водогін, зробили нові ринви, зробили дренаж, який не був передбачений, замінили весь електричний кабель, зробили нову основу і проклали бруківку.

– Коли буде готова інша частина Андріївського узвозу, вище Андріївської церкви?

– Ми продемонстрували свою роботу тут, далі йде укладання тепломереж та комунікацій. Я думаю, що як тільки з’являться у нас гроші, ми підемо далі.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG