Доступність посилання

ТОП новини

У Миколаєві вимагають відкритого судового процесу у справі Оксани Макар


Cлухання кримінальної справи підозрюваних у зґвалтуванні та спробі спалення 18-річної Оксани Макар, 24 травня 2012 року
Громадська організація «Гард-N» оголосила про збір підписів жителів Миколаєва на підтримку вимоги вести слухання в суді у справі Оксани Макар відкрито. Про це повідомив прес-секретар громадської організації «Гард-N» Андрій Дворецький. За його словами, сьогодні активісти збирають підписи біля Центрального районного суду Миколаєва, де слухається справа.

Водночас організація подала заявку на проведення з 10 червня безстрокової акції протесту з такою ж вимогою.

Відкритого слухання в суді вимагала на попередньому засіданні мати Оксани – Тетяна Суровицька, визнана потерпілою, а також державний обвинувач Ярослав Кривов’яз.

У ніч на 10 березня в Миколаєві троє молодих людей заманили на квартиру 18-річну Оксану Макар, зґвалтували її, а потім намагалися спалити живцем. Дівчина померла в Донецькому опіковому центрі 29 березня.

Попереднє слухання у справі відбулося в Центральному районному суді Миколаєва 24 травня. Захисники підсудних подали клопотання про слухання справи в закритому режимі. Суддя Олена Селіванова ухвалила рішення про те, що наступне засідання, призначене на 12 червня, проводитиметься в закритому режимі, оскільки, окрім вбивства, надалі на засіданнях розглядатимуться подробиці інтимного характеру.
XS
SM
MD
LG