Доступність посилання

ТОП новини

Афганістан просить Пакистан відкрити шлях постачання задля підручників


Через закриття маршруту до Афганістану в пакистанському Карачі застрягли не тільки бензовози, якими возили пальне, а й підручники (фото 16 травня 2012 року)
Міністерство освіти Афганістану закликало сьогодні сусідній Пакистан знову відкрити наземний шлях постачання через свою територію, через який раніше доставляли в першу чергу вантажі міжнародних військ, але також і інші вантажі.

Афганському міністерству йдеться про чотири з половиною мільйони шкільних підручників, які застрягли в пакистанському порті Карачі, коли Пакистан перекрив маршрут постачання.

Як заявив голова видавничого відділу афганського Міносвіти Атаулла Вагедьяр, це створило великі труднощі для шкільництва.

Пакистан закрив рух сухопутним шляхом із Карачі до кордону з Афганістаном півроку тому після інциденту з помилковим повітряним ударом із американського вертольота зі складу Міжнародних сил сприяння безпеці в Афганістані по контрольно-пропускному пункту на території Пакистану поблизу афганського кордону, в якому загинули 24 пакистанські військовослужбовці.
XS
SM
MD
LG