Доступність посилання

ТОП новини

Кияни пропонують безкоштовне житло вболівальникам (огляд преси)


Київ – Уповання до влади – риса, яка залишилася у спадок українцям від попередніх режимів, пише газета «День». Переламати себе за ці 20 років вдалося не всім. Більшість громадян розглядають політиків як небожителів, обирають їх, а потім розчаровуються. І так по колу. Не вистачає самокритики, самоорганізації, комунікації, усвідомлення своєї відповідальності, починаючи від порядку у власному під’їзді і закінчуючи обов’язками перед державою. Про це «День» наголошує в статті «Ми – не аутсайдери, але попередні навички не підходять».

Адміністрація Президента вирішила освіжити кадровий резерв держслужбовців. Яке інформує газета «Сегодня», в Україні стартував проект «Нова еліта нації», мета якого сформувати резерв висококласних чиновників, котрі в майбутньому просуватимуться кар’єрною драбиною і обійматимуть керівні посади. Це має бути управлінська еліта: люди з креативним мисленням, а не бюрократи-виконавці. Однак, як зауважує експерт видання, зараз кадровий резерв держслужбовців – формальність, на практиці це не спрацює. Новий проект буде успішним лише за умови, якщо сприятиме постійній ротації. Коли чиновнику, щоб не обростати корупційними зв’язками, буде заборонено працювати на одній посаді і в одній сфері понад три роки. Заголовок статті – «Банкова шукає 500 чиновників».

Українські банки готові зустрічати футбольних уболівальників. За словами фінансистів, до цієї зустрічі вони готувалися ретельно. Для зручності футбольних фанатів у містах, які прийматимуть чемпіонат, встановлена додаткова кількість банкоматів, а банківські відділення працюватимуть за зручним для гостей графіком. Фінансисти хоча і прогнозують збільшення випадків кіберзлочинності, але гарантують, що дискомфорту гості не відчують. Про це пише газета «День» у статті «Банки підготувалися до Євро-2012».

Кияни пропонують безплатне житло та їжу вболівальникам Євро-2012. Як пише газета «Голос України», у соцмережах реєструються кияни, що бажають поселити у себе футбольних фанів. Днями вони створили англомовний сайт. Мешканці столиці обурені цінами в готелях, які можуть відлякати туристів і зіпсувати імідж України. Серед тих, хто хотів би поселити у себе вболівальників, чимало відомих людей – політиків та артистів, зазначає парламентське видання.
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG