Доступність посилання

ТОП новини
18 Жовтень 2019, Київ 14:01

Ставнійчук виключає, що Президент подовжить термін повноважень через Конституційну асамблею


Радник Президента України, керівник Головного управління з питань конституційно-правової модернізації Адміністрації Президента Марина Ставнійчук виключає, що Президент України спробує подовжити термін своїх повноважень через Конституційну асамблею. Про це вона заявила в ефірі Радіо Свобода.

На запитання журналіста, чи можлива ситуація, коли Президент скаже Конституційній асамблеїі: « Зробіть так, щоб мій термін перебування при владі був подовжений і щоб це виглядало легітимно», Марина Ставнійчук відповіла: «Я виключаю взагалі такий підхід».

«Сьогодні питання термінів, строків, кількості строків, терміну кожного строку у Конституції України визначені. До речі, це абсолютно в традиціях європейського конституціоналізму», – зазначила вона.

17 травня Президент Віктор Янукович підписав указ про створення Конституційної асамблеї як спеціального допоміжного органу при Президентові з метою напрацювати пропозиції щодо змін до Конституції України.

Голова Конституційної асамблеї Леонід Кравчук повідомив, що робота Конституційної Асамблеї над проектом змін до Конституції буде проходитиме в два етапи. Перший етап – напрацювання правових ініціатив – планують завершити до парламентських виборів восени 2012 року. Другий етап (підготовка проекту змін до Конституції), за словами Кравчука, має бути закінчений до 2014 року.

Дивитись коментарі (2)

XS
SM
MD
LG