Доступність посилання

ТОП новини

Волинська прокуратура відмежовується від перевірок на луцькому «Богдані»


Від сьогодні дві дочірні фірми корпорації «Богдан» – Луцький автоскладальний завод № 1 і приватне акціонерне товариство «Автомобільна компанія «Богдан Моторс» – опинились у полі зору тринадцяти наглядових інстанцій, серед яких будівельні, архітектурні, санітарні й ветеринарні служби.

Корпорація «Богдан» поширила заяву про це, де висловлює стурбованість «свавіллям прокуратури», повідомляє кореспондентка Радіо Свобода.

Як пояснив прес-секретар корпорації Сергія Красуля, об’єктом перевірки, згідно з наданими документами, мало бути Відкрите акціонерне товариство «Луцький автомобільний завод». Такого підприємства вже кілька років не існує, зауважують у компанії.

Водночас «Богдан Моторс» заявляє про «відповідність українських автобусів «Богдан» суворим технологічним і екологічним європейським вимогам та стандартам».

Адміністрація підприємства звернулася до прокуратури із закликом «не створювати штучних перепон для діяльності підприємства», що є одним із найбільших платників податків у волинському регіоні.

Зі свого боку, прокуратура Волинської області заперечує факт перевірки. Як пояснили у прес-службі цього відомства, до прокуратури справді надійшло кілька скарг на діяльність підприємства від громадських організацій та фізичної особи. Оскільки предмет скарг не входить у компетенцію прокуратури, вони були перенаправлені у відповідні інстанції, пояснила прес-секретар обласної прокуратури Наталя Марахевич.

Діяльність корпорації «Богдан» пов’язують із бізнесменом і нинішнім міністром економіки Петром Порошенком. Кілька днів тому Порошенко спростував повідомлення ЗМІ про відкриття кримінальної справи проти його кондитерської корпорації «Рошен».

Учора Петро Порошенко заявив про своє бажання балотуватися у мажоритарному окрузі на рідній Вінниччині, незважаючи на наполегливі пропозиції від Партії регіонів увійти до виборчого списку цієї політичної сили.
XS
SM
MD
LG