Доступність посилання

ТОП новини

У пенітенціарній службі кажуть, що Луценка поки не етапують


Юрій Луценко
Юрій Луценко
Колишній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко перебуватиме в Київському СІЗО доти, доки не набуде чинності рішення Печерського райсуду Києва за окремим епізодом, пов’язаним зі справою про отруєння третього Президента Віктора Ющенка. Про це інформує агенція «Інтерфакс-Україна» з посиланням на Державну пенітенціарну службу.

«Держпенітенціарна служба повідомляє, що сьогодні до Київського СІЗО офіційно надійшов лист від судді Печерського райсуду Києва з проханням тимчасово залишити засудженого Луценка в Київському СІЗО для участі останнього в судових засіданнях. Керівництво Київського СІЗО залишить Луценка в установі до набуття чинності рішення суду у зазначеній кримінальній справі», – зазначили у відомстві.

У лютому суд визнав Луценка винним у скоєнні низки посадових злочинів і засудив його до 4 років позбавлення волі.

Юрія Луценко затримали у грудні 2010 року. Відтоді він перебуває у СІЗО.

Водночас епізод обвинувачень, який стосується візування продовження оперативно-розшукової справи щодо водія колишнього першого заступника СБУ Володимира Сацюка в рамках розслідування справи про отруєння на той час кандидата на посаду Президента Віктора Ющенка, виділено в окреме провадження і наразі за ним триває судовий процес. Чергове судове засідання у цій справі Луценка призначене на 1 червня.
XS
SM
MD
LG