Доступність посилання

ТОП новини

Українець нестиме олімпійський смолоскип у Лондоні


Лондон – Українець Андрій Максимович буде одним із учасників естафети олімпійського вогню, що запалає на церемонії відкриття Лондонської Олімпіади 27 липня.

В інтерв’ю Радіо Свобода Андрій Максимович, який працює у штаб-квартирі Європейського банку реконструкції та розвитку, розповів, що честь нести вогонь була для нього великою несподіванкою.

На участь в естафеті його номінували за участь в організації благодійної акції в Україні 2006 року. Тоді Андрій після навчання у Сполучених Штатах із групою 50 добровольців організував перший всеукраїнський доброчинний марафон «Пробіг заради дітей».

Акція зібрала 55 тисяч американських доларів на придбання спеціального устаткування для пологових будинків в Україні, що допомагає рятувати життя передчасно народжених немовлят.
Андрій Максимович під час доброчинного марафону «Пробіг заради дітей»
Андрій Максимович під час доброчинного марафону «Пробіг заради дітей»

Імідж України творять українці

В інтерв’ю Радіо Свобода Андрій Максимович сказав, що навіть перебуваючи поза межами України, він працює над українськими проектами і не відчуває себе відірваним від процесів на Батьківщині.

Він висловив стурбованість негативною інформацією про Україну, яка з’явилася у британських ЗМІ напередодні футбольного чемпіонату Євро-2012.

За словами Андрія, він разом із колегами та співвітчизниками вважає повідомлення про загрозу насильства та расизму на українських стадіонах перебільшеними і такими, що спотворюють реальний стан справ, хоча й наголосив, що будь-яким проявам ксенофобії обов’язково треба давати раду.

Андрій Максимович сказав Радіо Свобода, що кожен українець на своєму місці і будь-де у світі особисто може докладатися до розбудови позитивного міжнародного іміджу України.

Він окремо подякував за номінацію на участь в естафеті олімпійського вогню своїм колегам в Україні Наталії Сало та Іванові Скрипці, які були причетні до доброчинного марафону.

ІНШЕ З МЕРЕЖІ



Загрузка...
XS
SM
MD
LG