Доступність посилання

ТОП новини

Кілька обласних рад вимагають зняти з розгляду мовний законопроект


Виїзні сесії Львівської, Тернопільської та Івано-Франківської обласних рад вимагають від Верховної Ради України зняти з розгляду суперечливий законопроект «Про засади державної мовної політики». Депутати ухвалили такі рішення в Маріїнському парку Києва, де триває мітинг на захист української мови.

Прихильники опозиції розташувалися на вулиці Грушевського, перекривши рух транспорту біля Кабінету Міністрів. Тут встановлена сцена, мітинг веде депутат Верховної Ради Олесь Доній. Пройти до будівлі парламенту захисники української мови не можуть, оскільки на їхньому шляху розташований потрійний кордон міліції, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

Тим часом, прихильники Партії регіонів проводять свою акцію на підтримку мовного законопроекту безпосередньо поруч з будівлею Верховної Ради. Вони тримають прапори своєї партії, плакати з написами «Родной язык – русский», «Да принятию закона». Біля будівлі парламенту споруджено велику сцену, з неї голосно лунає музика.

Парламентська більшість планує сьогодні повернутися до розгляду суперечливого законопроекту «Про засади державної мовної політики». Його авторами є депутати Верховної Ради від Партії регіонів Сергій Ківалов і Вадим Колесніченко.

Дивитись коментарі (3)

XS
SM
MD
LG