Доступність посилання

ТОП новини

Стан здоров’я Тимошенко поліпшився – німецький лікар


Професор Карл Макс Айнгойпль, архівне фото
Стан здоров’я колишнього Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко дещо поліпшився, але її лікування в лікарні в Харкові залишається складним, повідомив сьогодні керівник берлінської клініки «Шаріте» Карл Макс Айнгойпль, який обстежував колишнього прем’єра.

Виступаючи на прес-конференції в Берліні, він, зокрема, заявив, що Тимошенко, яка потерпає від хронічного захворювання спини, нині легше рухається, і біль уже зменшився порівняно з початком лікування, хоча ще не пройшов.

Лікування йде складно, бо Тимошенко не довіряє українським медикам, а німецькі лікарі, які лікують її в Харкові, ніколи не лишаються з нею наодинці, заявив Айнгойпль.

За його словами, вона боїться, що їй можуть завдати шкоди, і відмовляється від будь-яких інвазивних методів, навіть від уколів, а пацієнта з такими страхами лікувати важко.

Юлію Тимошенко, яка відбуває 7-річний термін ув’язнення за звинуваченням у перевищенні повноважень при укладенні газових угод із Росією 2009 року, перевели для лікування з колонії в лікарню «Укрзалізниці» в Харкові. Її лікуванням займаються німецькі лікарі з клініки «Шаріте» в Берліні, які по черзі їздять туди.
XS
SM
MD
LG