Доступність посилання

ТОП новини

У Луганську протестували проти закону про держгарантії виконання судових рішень


Луганські чорнобильці сьогодні провели мітинг під стінами обласної державної адміністрації, протестуючи проти ухваленого Закону «Про гарантії держави з виконання судових рішень», повідомляє УНІАН.

За словами голови Луганської облорганізації «Союз Чорнобиль» Івана Волчанського, луганські чорнобильці з великою тривогою сприйняли звістку про те, що Верховна Рада вчора ввечері ухвалила відповідний закон. Найбільше чорнобильці не згодні з тим, що рішення судів щодо соціальних виплат виконуватимуться лише у разі виділення коштів на ці цілі з держбюджету, сказав він.

«Аморально і негуманно вирішувати економічні проблеми держави за рахунок ветеранів, учасників бойових дій, потерпілих унаслідок Чорнобильської катастрофи», – заявив Волчанський,наголосивши, що вони відстоюватимуть свої права і готові для цього їхати в Київ.

5 червня Верховна Рада ухвалила Закон «Про гарантії держави щодо виконання судових рішень». Головуючий на засіданні перший заступник Голови Верховної Ради Адам Мартинюк заявив, що в даному випадку не приймається жодної норми щодо скасування соціальних пільг, а закон ухвалюється лише в частині виконання судових рішень. Тим часом в опозиції заявили, що влада заблокувала виплату коштів за рішеннями судів, прийнявши закон щодо держгарантій виконання таких рішень.
XS
SM
MD
LG