Доступність посилання

ТОП новини

Чи приїдуть шведи до Києва?


Перші шведські фанати у фан-зоні на Хрещатику мало не постраждали від падіння металевої драбини, але загалом задоволені
За день до початку Євро 2012 шведський табір на Трухановому острові нагадує руїни Києва після Другої світової… А завтра посол Швеції в Україні Стефан Гуллгрен має перерізати стрічку й урочисто відкрити табір для своїх співвітчизників.

Організатори Camp Sweden, як офіційно називається фан-табір у Києві, звернулися до мене ще у середині листопада 2011 року з проханням допомогти з організацією табору. Мій чималий досвід в організації подібних заходів, а також у створенні концепції туристичної інфраструктури України до Євро 2012 давав шведським партнерам не абиякі шанси отримати найкращий продукт, який може бути в Україні. Протягом трьох місяців нами були знайдені майданчики, створено кошторис, проведено переговори з провайдерами послуг і т.і. А наприкінці лютого шведи мені сказали, що вони провели конкурс, і будуть працювати виключно з Київською держадміністрацією.

На виході маємо «табір», що нагадує руїни, обслуговування табору комунальним підприємством «Плесо», яке фактично є фірмою-банкрутом, а її керівництво не одноразово було звинувачено у хабарництві, жорстоке побиття двох спортсменів охороною табору, ціни за проживання 13-20 євро замість запропонованих нами 5-15 євро. Та, найголовніше, скоріше за все, шведів до Camp Sweden приїде набагато менше – не шість, а дві-три тисячі. Чи приїдуть взагалі?

Олександр Файнін, президент Всеукраїнської молодіжної туристичної асоціації

Думки, висловлені в розділі «Блоги», передають погляди самих авторів і не конче відображають позицію Радіо Свобода
XS
SM
MD
LG