Доступність посилання

ТОП новини

Невмируще щастя батьків і космічні вороги Землі


Внаслідок серії наукових експериментів учені-соціологи кількох університетів Сполучених Штатів і Канади дійшли висновку, що батьківський досвід дає людям більше щастя та вагомішого життя у порівнянні з тими, хто не має дітей.

Батьки також відчувають себе щасливішими протягом часу, коли вони опікуються дітьми. Подібних глибоких відчуттів вони не мають під час інших рутинних або робочих справ. Про це повідомляє iнтернет-ресурс ScienceDaily.

Учені наголошують, що позитив від батьківства має місце попри підвищену відповідальність за дітей. При цьому науковці відзначають, що батьківство як таке, незважаючи на усі можливі труднощі, все-таки залишається фундаментальною необхідністю людського буття.

Дослідниками було видано три наукові праці з аналізом кількох головних напрямних цієї проблеми. Тести повинні були відповісти насамперед на питання – чи батьки щасливіші від бездітних подружжів.

Експерименти і опитування віддали явну перевагу родинам із дітьми, особливо коли вони прямо зосереджені на допомозі дітям. Вони відчувають більше щасливих моментів навіть у порівнянні з тим часом, коли вони зайняті чимось іншим, включно з цікавою працею. Таких глибоких і щасливих відчуттів позбавлені бездітні родини.

Учені запевняють, що негативні випадки, про які часто можна чути в мас-медіа, не віддзеркалюють загальної картини в суспільстві. Діти залишаються запорукою сімейного щастя.

Космічні вороги Землі

Як повідомляє той-таки інтернет-ресурс ScienceDaily, американське агентство дослідження космосу НАСА визначило групу потенційно небезпечних астероїдів для земної кулі. Бралися до уваги астероїди із найближчих до Землі орбіт на відстані до восьми мільйонів кілометрів.

За підрахунком НАСА, існує до 5000 небезпечних астероїдів діаметром понад 100 метрів. Учені вважають, що така маса дозволяє астероїдові пройти крізь земну атмосферу і спричинити значну шкоду як на локальному, так і на глобальному рівні.

Астрономи вже виявили від 20 до 30 відсотків цих астероїдів. І за ними ведеться постійне спостереження. На думку спеціалістів, для визначення даних про всі небезпечні астероїди потрібно буде ще два десятки років. Так що невидимих ворогів у Землі більш, ніж достатньо.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG