Доступність посилання

ТОП новини

Президент Росії створив управління співпраці з СНД і сепаратистами в Грузії


Щойно місяць тому, 11 травня 2012 року, Володимир Путін (п) приймав у Сочі президента сепаратистської влади Абхазії Александра Анкваба (л)
Президент Росії Володимир Путін створив сьогодні своїм указом у складі своєї адміністрації управління соціально-економічної співпраці з державами-учасницями СНД, а також із Абхазією і Південною Осетією, сепаратистськими регіонами Грузії, що їх Москва визнає за «незалежні держави».

Подробиці завдань і повноважень нового управління ще не визначені – керівник адміністрації президента Росії, відповідно до указу, має розробити їх протягом місяця.

Самопроголошену «незалежність» Абхазії і Південної Осетії Росія визнала 2008 року після війни проти Грузії і нині утримує в них значні кількості своїх військ і надає велику економічну підтримку місцевій сепаратистській владі обох регіонів.

Наразі їх також визнають, крім Росії, тільки Венесуела, Нікарагуа і ще дві чи три малі острівні держави в Тихому океані. Решта світу, як і раніше, вважає ці регіони за частини території Грузії.
XS
SM
MD
LG