Доступність посилання

ТОП новини

Ахметов легалізує свої коксохіми (огляд преси)


Київ – Більше ніж за два роки чинна українська влада все ще не навчилася соціального діалогу, стверджує експерт газети «День». Владу отримали менеджери, які звикли вирішувати великі господарські завдання. Але на рівні держави немає суто господарських завдань. Усі вони – соціальні, переконаний економіст. Реалізація реформ у сфері легалізації заробітних плат, пенсійній і медичній сферах засвідчила, що соціальні наслідки недооцінені. Байдужість до соціальних аспектів призводить до невдач.

Поки увагу суспільства відволікають парламентськими боями з мовного питання, через Верховну Раду протягуються проекти законів про підвищення тарифів і передачу в концесію комунальної інфраструктури. В результаті, як попереджають «Вечірні вісті», пересічні українці можуть стати жертвами тарифного зашморгу. Заголовок статті – «Знову затяглися хмари над комунгоспом».

Компанії Ріната Ахметова продовжують збирати дозволи від антимонопольних органів для легалізації придбаних раніше пакетів акцій. Як інформують «Економічні відомості», під контролем групи компаній вже виявились кілька коксохімічних активів. Конкретніше йдеться в статті «Коксохіми трансформують».

Для нинішніх абітурієнтів газета «Сегодня» розповідає приємну новину: незважаючи на те, що випускників цього року на 40 відсотків більше, ніж у минулому, виші не стали різко збільшувати ціни на контрактне навчання. Багато з них залишили старі розцінки. А дехто навіть зменшив оплату. Скажімо, Києво-Могилянська академія зменшила розцінки на навчання відразу на кількох факультетах. Докладніше з розцінками видання знайомить в матеріалі «Ціна знань-2012».

В Україні почався перехід на новий цифровий стандарт телевізійного мовлення. Аналогове телемовлення буде відключено по всій країні не пізніше 16 червеня 2015 року. Про те, хто має пільги на цифрове телеустаткування і що для цього потрібно, розповідає газета «Факти».
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG