Доступність посилання

21 Листопад 2017, Київ 05:56

Євгенія Тимошенко: вирішальною для звільнення матері є дата 26 червня (ВІДЕО)


Дочка колишнього Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко Євгенія називає вирішальною датою у питанні звільнення її матері 26 червня, коли Судова палата у кримінальних справах Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ розгляне касаційну скаргу на вирок у «газовій справі». Про це Євгенія Тимошенко заявила в інтерв’ю Радіо Свобода.

«Ми хочемо закликати всю демократичну спільноту, весь демократичний світ вжити всіх можливих заходів, щоб 26 червня у справі було відновлено справедливість», – сказала дочка Юлії Тимошенко.

За словами Євгенії Тимошенко, місія представників Європарламенту у складі колишнього президента Європарламенту Пата Кокса та колишнього президента Польщі Александра Квасневського, які прибули у Київ учора, не змогли зустрітися з її матір’ю, оскільки Тимошенко нині «навмисно ізольована пенітенціарною службою та президентською адміністрацією». Водночас, як зазначила дочка Юлії Тимошенко, місія Європарламенту повторно спробує зустрітися з ув’язненою.

Коментуючи стан здоров’я Юлії Тимошенко, Євгенія сказала: «Одужання у цій ситуації є дуже повільним процесом, зокрема, й через психологічний тиск у лікарні, через стрес. Щодня вона бореться за свої права. Вона лежить майже весь час. Не може пересуватися без сторонньої допомоги. Її здоров’я не в доброму стані».

Євгенія Тимошенко також розповіла, що мати учора мала змогу дивитися матч між збірними України та Швеції у рамках Євро-2012. «Вона дивилася матч. Дуже добре для України, що ми виграли. У час, коли вона очолювала уряд, і вона сама, і її колеги забезпечили Україні проведення чемпіонату. Для мами це все дуже важливо. Вона завжди підтримувала українську команду», – додала Євгенія Тимошенко.
XS
SM
MD
LG