Доступність посилання

ТОП новини

Глава МВС: в Україні нині – понад 72 тисячі іноземних вболівальників


Віталій Захарченко
Станом на сьогодні у ті українські міста, які приймають Євро-2012, прибуло вже понад 72 тисячі іноземних уболівальників. Про це журналістам повідомив міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко.

Міністр розповів, що лише впродовж однієї доби, 11 червня, офіційні фан-зони у приймаючих містах відвідали понад 120 тисяч осіб, зокрема в Києві – 50 тисяч, у Донецьку – 16 тисяч, у Харкові – 30 тисяч та у Львові – 25 тисяч. При цьому охорону громадського порядку здійснювали понад тисяча працівників органів внутрішніх справ та військовослужбовців внутрішніх військ.

«Охорону громадського порядку на території приймаючих міст в Україні у дні проведення матчів забезпечували близько 13,5 тисяч працівників міліції та військовослужбовців внутрішніх військ МВС. Допомогу їм надають понад 80 іноземних поліцейських», – додав Віталій Захарченко.

Чергові матчі в рамках Євро-2012 відбудуться в Україні сьогодні, 13 червня. У Львові гратимуть збірні Данії і Португалії, а у Харкові – збірні Нідерландів і Німеччини.
XS
SM
MD
LG